NAPRAWA I WYMIANA OPON


Nasza działalność obejmuje usługi wulkanizacyjne, naprawę i wymianę opon. Obsługujemy zarówno samochody osobowe od 13” do 24” i samochody dostawcze, w tym nowsze modele, wyposażone w system monitorujący ciśnienie w ogumieniu TPMS. Wymiana opon w samochodzie, wyposażonym w system z czujnikami TPMS, wymaga dodatkowych czynności, którym jesteśmy w stanie sprostać dzięki nowoczesnemu narzędziu diagnostycznemu TEXA AXONE S.

Ponadto prowadzimy sprzedaż ogumienia nowego i używanego wielu marek, m.in. Michelin, Goodyear, Dunlop i Continental oraz felg. Sprzedajemy felgi stalowe i aluminiowe, a na życzenie Klienta także inne felgi nietypowe.

Jeśli interesuje Państwa renowacja samochodu, wymiana felg czy usługi, takie jak wulkanizacja, zapraszamy do naszego warsztatu w Lubinie.

Nasz warsztat oferuje szeroko rozumianą wymianę opon, w którą wliczyć też można inspekcję stanu i poziomu zużycia ogumienia, kontrolę ciśnienia, wymianę wentyli i np. konieczne dla prawidłowej pracy zawieszenia – wyważanie. W naszej firmie można też naprawić różne usterki związane z oponami. Mowa tu bowiem np. o przebiciach albo nieszczelnościach. U nas dobierzesz też i kupisz nowe opony, idealne dla Twojej kieszeni i samochodu!